Szukaj:

Różne specjalistyczne prace wysokościowe i uprawnienia do takiego zawodu.

By zdobyć uprawnienia wysokościowe dające ludziom

Bycie pracownikiem wykonującym specjalistyczne prace wysokościowe wymaga niezwykłej odporności na stres, rygorystycznego spełniania norm bezpieczeństwa i odpowiednich kwalifikacji. Żeby zdobyć uprawnienia wysokościowe dające nam możliwość wykonywania różnych zleceń na prace alpinistyczne należy ukończyć odpowiednie szkolenia i kursy zawodowe oferowane przez program irata zajmujący się wyłącznie pracami na dużych wysokościach. Szkolenie nie jest proste, ale ukończenie go daje niemalże gwarancję zatrudnienia w dochodowej branży jaką są specjalistyczne prace wysokościowe.

Znających terminu są m.in prace

Po ukończeniu programu irata będziemy mogli rozpocząć wszelkie prace, które mieszczą się w pojęciu alpinizm przemysłowy. Dla nie znających tego terminu są to m.in takie prace wysokościowe jak mycie okiem w wysokich budynkach, wieżowcach i drapaczach chmur, odśnieżanie dachów bardzo przydatne podczas długiej i intensywnej w opady śniegu zimy, wspinaczka na zewnętrzne ściany budynków w celu dokonania ich napraw lub renowacji, wycinka drzew w lasach i miejskich ośrodkach parkowych, malowanie elewacji zarówno wysokich jak i niższych budynków i wiele innych zajęć tematycznie związanych z wysokością budynków i obiektów gospodarczych.

Do wykonywania wspomnianych prac wymagany jest oczywiście odpowiedni sprzęt alpinistyczny, głownie liny zabezpieczające,podnośniki koszowe w których zmieścić się może określona liczba osób oraz odpowiednie dla danego zlecenia maszyny i urządzenia pomocne w pracach wysokościowych.